دستگاه تسمه‌کش فلزی

دستگاه تسمه‌کش فلزی از انواع گوناگونی برخوردار است، که در ادامه به موارد مختلفی از آن اشاره می‌شود.

در دستگاه تسمه‌کش فلزی تنوع تسمه‌هایی که در این دستگاه مورد استفاده قرار گرفته است، از نظر ضخامت و سایز با یکدیگر متفاوت می‌باشند، که در مقابل کشش و پاره شدن دارای مقاومت زیادی دارد. برای بسته بندی پالت‌ها و کالاهای فلزی و محصولات چوبی این نوع دستگاه بسیار مناسب می‌باشد.

دستگاه تسمه‌کش فلزی

انواع دستگاه تسمه‌کش فلزی:

  • دستگاه تسمه‌کش فلزی 32 گردکش:

این مدل از دستگاه از دسته‌ی بلندی برخوردار است که سایز تسمه‌ی آن ۳۲ میلیمتر می باشد. برای بسته‌بندی کردن اجسام گرد مانند رول ورق، تخت و غیر تخت، بشکه و لوله‌ها و… این مدل از دستگاه مناسب است.

دسته‌ی این مدل از دستگاه بلندتر ساخته شده است که همین امر باعث می شود تا به راحتی و با کمترین قدرت فیزیکی تسمه‌کشی را انجام داد. این مدل از دستگاه دارای قدرت بالایی است که با کیفیت بالایی محصول را بسته‌بندی می‌کند.

این دستگاه از طراحی خاصی برخوردار است. به شکلی که تسمه‌کشی را در ۴ مرحله و طی مراحل ساده‌ای در چند ثانیه به پایان می رساند. در این مدل از دستگاه از سایزهای مختلفی مانند ۱۳،۱۶،۱۹ میلی‌متر استفاده می‌گردد.

نحوه‌ی استفاده از آن به این شکل است که با استفاده از یک اهرمی که بر روی دستگاه تعبیه شده است، به راحتی می‌شود تسمه‌ها را از یک سایز به سایز دیگر تعویض کرد. در واقع با این عمل از این ابزار می‌شود
به عنوان ۳ ابزار با سایزهای متفاوت بهره برد، همچنین می‌شود عمق برش و پانچ را برای ضخامت‌های مختلف در بازه ی ۴/۰ میلیمتر تا ۶۴/۰ میلی‌متر تغییر داد. این وسیله به گونه‌ای طراحی شده است که از قطعات متحرک با کیفیت بالا برخوردار است و به همین دلیل این وسیله بسیار مقاوم است.

دستگاه تسمه‌کش فلزی سه دسته 19:

در این مدل از دستگاه تسمه‌کش فلزی، نیازی به بست نیست و برای عمل تسمه‌کشی تسمه‌ها از جنس استیل و فلز می‌باشند. وزن این دستگاه ۲۵/۴ کیلوگرم است که قادر به کشش و پانچ تسمه ۱۳ تا ۱۹ و ضخامت ۶۳/۰ تا ۴/۰ میلی‌متر می‌باشد. از آنجائیکه کشش آن چیزی در حدود ۳۰۰۰ نیوتن است، می توان در بسته‌بندی پالت و کارتن از آن استفاده کرد.

  • دستگاه گرد کش فلزی 19:

این مدل از دستگاه می‌تواند می‌تواند تسمه‌های  ۹ تا ۱۹ میلیمتر را بکشد، همچنین دارای یک قیچی همراه خود دارد که تسمه‌کشی بشکه، لوله، و تیر برق و در کل اجسام گرد مناسب است.

0/5 ( 0 نظر )
فهرست