تسمه کش بادی

تسمه کش بادی یا پنوماتیک نوعی از دستگاه تسمه کش است که اغلب برای بسته‌بندی بسته‌هایی حجیم و سنگین مانند پالت و ... که امکان جابجایی آن‌ها دشوار است استفاده می‌شود. نیروی باد کمپرسور متصل به این دستگاه نیروی محرک تسمه‌کش بادی است. دستگاه تسمه کش بادی، هیچگونه نیازی به بست یا گیره برای تسمه کشی ندارد. این دستگاه قابلیت انجام سه مرحله کشش، چسباندن و برش تسمه را به صورت خودکار انجام می‌دهد.
تسمه کش بادی

انواع تسمه کش بادی

تسمه کش بادی فلزی

تسمه کش بادی تسمه فلزی

تسمه کش دستی فلزی ابزاری است که برای تسمه کشی با تسمه‌های فولادی به کار می‌رود.این ابزار برای پانچ کردن بست فلزی نیاز به یک انبر دارد. تسمه فولادی قوی تر و بادوام تر از تسمه پلاستیکی است و اغلب برای کاربردهای سنگین استفاده می شود. دستگاه تسمه‌کش فولادی دستی بدون نیاز به برق یا باتری کار می‌کند و برای استفاده در فضاهای باز و بدون برق بسیار مناسب است.

تسمه کش بادی پلاستیکی


تسمه کش بادی تسمه پلاستیکی

تسمه کش دستی پلاستیکی علاوه بر کشش، برش تسمه را نیز بدون کمک ابزار دیگری با فشار یک اهرم انجام می‌دهد. در کنار این دستگاه نیاز به یک انبر جهت پانچ بست فلزی نیز وجود دارد. این تسمه کش قابلیت استفاده از تسمه PP و PET را دارد. هم چنین با توجه به قیمت تسمه کش دستی پلاستیکی، این دستگاه بسیار اقتصادی و مقرون است.

مزایای تسمه کش بادی

عدم نیاز به اتصال دهنده و بست

گارانتی بلند مدت محصول

سبکی وزن و سهولت حمل و نقل

عدم نیاز به باتری

کشش و برش اتوماتیک

عدم تولید آلودگی صوتی

تسمه کش بادی تسمه پلاستیکی

تسمه کش بادی پلاستیکی
مدل دستگاه پنوماتیک
نیرو محرکه باد
تسمه مناسب تسمه PET و تسمه PP
عرض تسمه 12_19 میلیمتر
ضخامت تسمه 0.5_1.5 میلیمتر
نوع جوش حرارتی
حداکثر قدرت کشش 3500 نیوتون
فشار هوای مورد نیاز 0.5 _ 0.7 مگاپاسکال
ابعاد دستگاه 275x115x130 میلیمتر
وزن دستگاه 3.8 کیلوگرم

تسمه کش بادی تسمه فلزی

مدل دستگاه پنوماتیک
نیرو محرکه باد
تسمه مناسب تسمه PET و تسمه PP
عرض تسمه 12_19 میلیمتر
ضخامت تسمه 0.5_1.5 میلیمتر
نوع جوش حرارتی
حداکثر قدرت کشش 3500 نیوتون
فشار هوای مورد نیاز 0.5 _ 0.7 مگاپاسکال
ابعاد دستگاه 275x115x130 میلیمتر
وزن دستگاه 3.8 کیلوگرم
تسمه کش بادی فلزی

کار با تسمه کش بادی تسمه فلزی

 

 

دستگاه تسمه کش بادی فلزی  به صورت اتوماتیک عمل کشش تسمه فلزی رو با قدرت کشش بیشتر از 8.500 نیوتن انجام می‌دهد.

پس از اتمام عمل کشش با فشردن اهرم پانچ، عمل پانچ بست به تسمه توسط دو نیش با قدرت 18.500 نیوتن و همزمان برش انتهای تسمه انجام می‌شود.

این دستگاه قابلیت بسته بندی محصولات با تنوع بسته بندی به صورت پالت و بندیل (سطوح تخت و گرد) را دارد و هیچگونه محدودیت خاصی ندارد!

کار با تسمه کش بادی تسمه پلاستیکی

 

هوای فشرده شده، پیستون را درون سیلندرفشار می‌دهد. قسمت بالایی پیستون و نوار ارتعاش با پین حلقوی متصل شده است، بنابراین نوار ارتعاش در هنگام پایین آمدن قسمت بسته شده کمربند بسته بندی را فشار می دهد.

در مرکز نوار ارتعاشی سوراخ بیضوی وجود دارد. این سوراخ به موتور پنوماتیک متصل است. موتور پنوماتیک با سرعت بالا (10000 دور در دقیقه) می‌چرخد، بنابراین نوار ارتعاش حرکت سریع معکوس را انجام می‌دهد. قسمت پایینی کمربند بسته‌بندی ثابت شده و قسمت بالایی آن توسط ویبراتور به دلیل اصطکاک شدید هدایت می‌شود. از این رو، قسمت بسته شده کمربند بسته بندی در اثر گرمای حاصل از اصطکاک، ذوب می‌شود. وقتی تایمر لرزش به زمان تعیین شده می‌رسد، لرزش متوقف شده و همجوشی کامل می‌شود.

خرید تسمه کش دستی

تسمه‌کش بادی یا پنوماتیک برای بسته‌بندی بسته‌های صنعتی که امکان جابجایی آن‌ها به راحتی وجود دارد استفاده می‌شود. این ابزار با استفاده از هوای فشرده، به کمک کمپرسور باد عملیات تسمه‌کشی را انجام می‌دهد. دستگاه تسمه کش بادی با سرعت تسمه کشی بالا قابلیت تسمه زنی با انواع تسمه‌های PP و PET و کریستال را دارد.

برای خرید تسمه‌کش بادی می‌توانید از طریق سایت و یا تماس با شماره تلفن 77044570-021 دستگاه تسمه کش بادی با 9 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش تهیه کنید.

لوگو تهران صنعت

تهران صنعت تولید کننده انواع تسمه و دستگاه تسمه کش با بالاترین کیفیت در ایران

تماس با ما

4 الی 570 44 770 – 021
واتساپ، سروش، ایتا و… : 09224957540
ساعات کاری 9 الی 17
نارمک خیابان مظفری نیا (سراج) کوچه ممنونی

مجوز‌ها

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای مجموعه تهران صنعت محفوظ است.

همراه ما باشید