قطعات تسمه کش بادی

قطعات تسمه کش بادی

قطعات تسمه کش برقی

قطعات تسمه کش برقی
قطعات

قطعات دستگاه تسمه‌کش

دستگاه‌های تسمه کش ابزاری ضروری برای بسیاری از کسب‌وکارها در صنایع مختلف هستند. این ماشین‌ها از تسمه برای ایمن‌سازی بسته‌ها، دسته‌ها و پالت‌ها استفاده می‌کنند و جابه‌جایی و حمل‌ونقل آنها را آسان‌تر می‌کنند. مانند هر دستگاه دیگری، دستگاه‌های تسمه کش برای اطمینان از عملکرد بهینه به تعمیر و نگهداری منظم و قطعات جایگزین نیاز دارند. قطعات دستگاه تسمه‌کش می‌تواند شامل چرخ‌های تغذیه، لنت‌های کلاچ، دسته‌ها و تیغه‌های لاستیکی پشت دستگاه باشد.

انواع قطعات دستگاه تسمه کش

قطعات دستگاه تسمه کش را می‌توان بر اساس عملکرد و محل قرارگیری آنها روی دستگاه طبقه‌بندی کرد. برخی از انواع رایج قطعات تسمه کش عبارت‌اند از:

چرخ‌های تغذیه یا غلطک (Feed wheels):

این چرخ‌ها تسمه را گرفته و آن را از طریق دستگاه تغذیه می‌کنند.

دسته‌ها (Handles):

برای تنظیم تنظیمات دستگاه و جابه‌جایی آن استفاده می‌شود.

لنت‌های کلاچ یا پلیت (Clutch Plugs):

این قطعات، کشش تسمه را کنترل می‌کنند.

گاید پلاستیکی یا فلزی (Rear Squeegee Blades):

این تیغه‌ها وظیفه صاف‌کردن تسمه را در هنگام عبور از دستگاه بر عهده دارند.

کیفیت قطعات دستگاه تسمه کش

قطعات دستگاه تسمه کش معمولاً از مواد بادوام مانند فلز و پلاستیک ساخته می‌شوند. مواد دقیق استفاده شده به قطعه خاص و عملکرد آن بستگی دارد. به‌عنوان‌مثال، چرخ‌های تغذیه اغلب از پلاستیک بسیار مقاوم ساخته می‌شوند تا چسبندگی و دوام لازم را داشته باشند، درحالی‌که لنت‌های کلاچ ممکن است از فلز ساخته شوند تا فشار و کشش تسمه را تحمل کنند. این قطعات معمولاً با استفاده از فناوری‌ها و تجهیزات پیشرفته برای اطمینان از مطابقت با مشخصات و استانداردهای کیفی لازم، با دقت ساخته می‌شوند. تمام این شرایط در صورتی اتفاق می‌افتد که قطعات انواع تسمه‌کش بادی، تسمه‌کش دستی، تسمه کش برقی

صنایعی که از قطعات دستگاه تسمه کش استفاده می‌کنند

صنایع مختلفی از قطعات دستگاه تسمه کش استفاده می‌کنند، از جمله:

تولید، انبارداری، حمل‌ونقل

 متخصصان در این صنایع برای ایمن‌سازی محصولات و محموله‌ها به دستگاه‌های تسمه کش تکیه می‌کنند و حمل‌ونقل و جابه‌جایی آنها را آسان‌تر می‌کنند. همچنین از دستگاه‌های تسمه کش در ساخت‌وساز استفاده می‌شود، جایی که می‌توان از آنها برای بستن مواد ساختمانی به هم برای حمل‌ونقل و نگهداری آسان استفاده کرد. علاوه بر این، دستگاه‌های تسمه‌کش را می‌توان در بخش‌های حمل‌ونقل و دریافت کالا یافت، جایی که برای آماده‌سازی بسته‌ها برای حمل‌ونقل استفاده می‌شوند.،

خرید قطعات تسمه کش

هنگام خرید از تسمه کش سام، همیشه از قیمت‌های رقابتی روی برندهای عالی که می‌شناسید و به آنها اعتماد دارید، بهره‌مند خواهید شد. اطمینان خواهید داشت که با کیفیت ترین قطعه تسمه کش موجود در بازار را با مناسب ترین قیمت خرید قطعات تسمه کش تهیه می‌کنید.

قیمت قطعات تسمه کش

شما می‌توانید با کیفیت‌ترین قطعات انواع دستگاه تسمه کش را با بهترین قیمت از فروشگاه تسمه کش سام تهیه کنید.
برای اطلاع از قیمت روز هر یک از قطعات میتوانید با فروشگاه تسمه کش سام تماس بگیرید.

تلفن1: 77044570
تلفن2: 77044571
تلفن3: 77044572
تلفن4: 77044573
تلفن5: 77044574
واتس‌اپ، سروش، ایتا : 09224957540
آدرس :نارمک خیابان مظفری نیا (سراج) کوچه ممنونی